nahoru

Flex kabely pro Apple iPhone X

Flex kabely jsou součástí hardwaru v telefonu, který má na starost jeho dobíjení, přenos dat a další speciální funkce. S nimi je tak možné otevírat telefon pomocí otisku prstu nebo ovládat hlasitost pomocí bočních tlačítek. Flex kabely také umožňují mobilům fotit. Při poškození flex kabelu by mobil nefungoval správně, nejlevnějším řešením je tedy výměna. Flex kabel je třeba koupit na konkrétní model telefonu. Co všechno byste měli při výběru flex kabelu vědět?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

K čemu všemu slouží flex kabely?
Flex kabelů najdeme celou řadu, každý z nich má trochu jinou funkci. K čemu všemu může flex kabel sloužit?

  • Flex kabel pro dobíjení – pokud máte problém s pomalým dobíjením telefonu, mohl by být problém ve flex kabelu. Zkuste ho vyměnit a dobíjení by mělo fungovat jako předtím.
  • Přenos dat – abyste mohli v telefonu používat mobilní data nebo chytat Wi-Fi, potřebujete datový flex kabel.
  • Otisky prstů – odemykání pomocí otisku prstu je dnes velmi populární. Odemykání je velmi rychlé a přitom velmi bezpečné. Pokud vám přestane fungovat, vyměňte flex kabel se snímačem otisků prstů.
  • Boční tlačítka – i dotykový telefon má několik posledních tlačítek. Většinou na úpravu hlasitosti a vypínání. A o přenos vzruchů mezi tlačítky a hardwarem se stará právě flex kabel.
  • Fotoaparát – problémy s fotoaparátem vznikají v případě poškození objektivu nebo z něj vedoucího flex kabelu. V takovém případě tedy oboje raději vyměňte.

Jak vybrat flex kabel?
  • Flex kabel funguje pouze na určitý typ telefonu, proto vždy vybírejte obezřetně. Tento náhradní díl najdete na telefony iPhone, Huawei a mnohé další slavné značky.
  • Pokud byste nemohli najít flex kabel pro váš model telefonu, nechte si poradit od našich fajnšmekrů. Ti vám poradí i s následnou výměnou a znovu spuštěním mobilu.
  • Cena flex kabelů začíná už pod 100 Kč, ty nejdražší a nejdůležitější pak stojí kolem 800 Kč. Je to však stále o dost levnější než si pořizovat nový telefon.
  • Výměnu flex kabelu vám provedou na našich prodejnách. Sami se do ní můžete pustit jenom pokud jste velmi zruční v práci s elektronikou.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil