nahoru

Držáky do auta FIXED

Držáky do auta pro mobilní telefon či tablet mohou vytvořit pohodlnou náhražku navigace či dalších zařízení. Také je možné, aby spolujezdci takto sledovali například film, aniž by tím byl řidič nějak rušen. Držák na mobil do auta uchycuje zařízení různými způsoby, může jít o magnetický držák nebo roztahovací. Další možností je i typizovaný, jež je vyroben pro konkrétní telefon. Důležité kritérium je také uchycení držáku v automobilu. Podle čeho by se měl vybírat držák do auta?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Způsob uchycení pro držák do auta
Držáky do auta se rozlišují podle toho, kam by se měly umisťovat.

  •     Držák na palubní desku – je nejčastěji vyráběn jako magnetický, se silikonovým protikusem nebo s přísavkou, aby na palubní desce dobře držel. Tento způsob je velmi oblíbený díky variabilitě, dá se totiž případně použít i mimo samotné auto.
  •     Držák do ventilace – se na mřížku ventilace uchycuje mechanicky, existují i magnetické varianty. Takto užívaný držák s telefonem je vhodný především pro navigaci.
  •     Držák na sklo – je klasicky zakončen přísavkou a umisťuje se na přední sklo. Díky tomu ho má řidič ve výši očí a může jednodušeji sledovat navigaci a cestu před sebou zároveň. Pozor při cestách za hranice ČR, v některých státech EU nesmíte mít na čelním skle nic.
  •       Další možností je držák, který se dává zezadu hlavové opěrky řidiče či předního spolujezdce. Na zadních sedadlech tak můžete zabavit nejen ty nejmenší nějakou pohádkou ale i dospělé nějakým skvělým filmem či seriálem.
Způsob uchycení mobilního zařízení v držáku 
  • Magnetický držák V posledních letech stále oblíbenější varianta uchycení mobilního zařízení v automobilu pro svoji jednoduchost flexibilitu.  Držák je vybaven silným magnetem a kovovými plíšky, které je buď možné dát pod ochranný kryt mobilního zařízení nebo na něj přímo nalepit. Magnetické držáky se vyrábí ve všech způsobech uchycení. Na sklo, palubní desku i ventilační mřížky. 
  • Roztahovací držák roztahovací držák potěší variabilitou. Většinou mívá na bocích roztahovatelné pacičky, které se uzpůsobí velikosti Vašeho zařízení tak, aby v držáku skvěle držel. Rozpětí držáku, které nám určuje, jak velký mobil či tablet do něj můžeme vložit se určuje v palcích, stejně tak, jako úhlopříčka displeje. Ale pozor, důležitý parametr je také hloubka držáku resp. tloušťka zařízení. 
  •  Typizovaný držák je vyroben vždy výhradně pro jeden konkrétní model mobilního telefonu. Výhoda je, že zařízení v něm skvěle drží. Nevýhoda, že většinou musíte sundat ochranný kryt zařízení. Tím při manipulaci při vyndavání telefonu z držáku zvyšujete šanci na poničení telefonu. 
 
Jaké jsou další parametry?
  • Rozpětí – u držáků, které nejsou magnetické, je podstatné, jestli se do nich váš mobilní telefon nebo tablet vejdou. Každý nabízí určité rozpětí, které se měří podle úhlopříčky vašeho displeje. Velikost se též stejně udává v palcích, pro mobilní telefony tedy rozpětí bývá 4,5“-6“, pro tablety například 7“-10“.
  • Bezdrátové nabíjení – kvalitnější držáky do auta umožňují přístroj bezdrátově nabíjet pomocí autobaterie. Při používání se takto nebude nabíjet příliš rychle, minimálně vám však nebudou ubývat procenta baterie. Výkon bezdrátového dobíjení je udáván ve Wattech, čím více Wattů, tím rychleji telefon dobijete.
  • Cena – nejlevnější držáky do auta začínají už na 100 korunách. Ty kvalitnější a s bezdrátovým nabíjením potom cenově přesahují 1 000 korun.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil