nahoru

Dárkové poukazy - voucher pro Xiaomi Mi 11 Lite 4G/5G/5G NE

Vybrat kvalitní dárky je fuška. Proto jsme pro vás připravili dárkové poukazy. Každý rok je nutné vymyslet dárky na narozeniny, svátek a na Vánoce pod stromeček. K tomu připočtěte dárek na Den matek, Den otců, výročí, Valentýn nebo za vysvědčení u dětí. A to ani nezmiňujeme koupi dárku pro radost a takhle bychom mohli pokračovat donekonečna. S námi stačí zvolit správný dárkový poukaz, neboli voucher a obdarovaný už si vybere sám. Fakt je to tak snadné a dárky máte snadno vyřešené! Teď už jen fanfáry a hurá na oslavu.
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Pro 300 Kč
Dilema s dárky konečně vyřešeno. Náš F-mobil dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč splní funkci malého dárku dokonale. Obdarovaný si za něj u nás může pořídit baterku do mobilu, kryt, pouzdro na mobil, tvrzené sklo nebo nabíječku. Takový dárek prostě potěší! Vhodné jako drobnost třeba pro děti za vysvědčení, Valentýn nebo na výročí.
Pro 500 Kč
Hledáte nějaký fikaný dárek pro svoje blízké? Jenže nevíte co přesně chtějí? Náš dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč umožní si vybrat ze širokého sortimentu. Za tuto cenu si u nás vyberete sluchátka, powebanky, selfie tyče, paměťové karty či reproduktory. Nechcete-li se v dárku třeba na den otců nebo den matek zmýlit, kupte náš dárkový poukaz!
Pro 1 000 Kč
Dát jako dárek peníze v obálce? Neosobní. Raději pořiďte F-mobil dárkový poukaz v hodnotě  1 000 Kč. Za takovou sumu se dá pořídit sluchátka v top kvalitě nebo nějakou vychytávku z kategorii Wearables a Smart Když pořídíte poukazů víc, dá se za ně pořídit mobil, tablet nebo chytré hodinky. Poukazy lze samozřejmě skládat i dohromady a případně zbytek peněz doplatit. Kupte fakt dobrý dárek na narozeniny nebo Vánoce!
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil