nahoru

Dárkové poukazy pro Apple iPhone 11

Chcete koupit fakt zajímavý dárek, ale nevíte, co přesně bude obdarovaný chtít? Máme pro vás řešení. Kupte fajnový dárkový poukaz! F-mobil jich nabízí hned několik a to v hodnotě 300, 500 a 1000 korun. Za dárkový poukaz si bude moci koupit cokoliv z nabídky e-shopu.

Samozřejmě je možné jich uplatnit i více najednou na nějaký dražší produkt nebo si tím jeho nákup zlevnit. Už nemusíte dál hledat dárek na narozeniny, svátek nebo za Vánoce. Platnost poukazů je 1 rok, na výběr v jedné z více než 10 prodejen F-mobil tak mají času dost.

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Pro 300 Kč
Dilema s dárky konečně vyřešeno. Náš F-mobil dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč splní funkci malého dárku dokonale. Obdarovaný si za něj u nás může pořídit baterku do mobilu, kryt, pouzdro na mobil, tvrzené sklo nebo nabíječku. Takový dárek prostě potěší! Vhodné jako drobnost třeba pro děti za vysvědčení, Valentýn nebo na výročí.

Pro 500 Kč
Hledáte nějaký fikaný dárek pro svoje blízké? Jenže nevíte co přesně chtějí? Náš dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč umožní si vybrat ze širokého sortimentu. Za tuto cenu si u nás vyberete sluchátka, powebanky, selfie tyče, paměťové karty či reproduktory. Nechcete-li se v dárku třeba na den otců nebo den matek zmýlit, kupte náš dárkový poukaz!

Pro 1 000 Kč
Dát jako dárek peníze v obálce? Neosobní. Raději pořiďte F-mobil dárkový poukaz v hodnotě  1 000 Kč. Za takovou sumu se dá pořídit sluchátka v top kvalitě nebo nějakou vychytávku z kategorii Wearables a Smart Když pořídíte poukazů víc, dá se za ně pořídit mobil, tablet nebo chytré hodinky. Poukazy lze samozřejmě skládat i dohromady a případně zbytek peněz doplatit. Kupte fakt dobrý dárek na narozeniny nebo Vánoce!

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

12

Zkušení specialisté
máme více než 12 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

10

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil

Famózní a fascinující novinky od F-mobil.

Přihlaste se k odběru a jednou za čas vám pošleme fantastické akce, novinky a mnoho dalšího