Heuréka fb

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

Pebble Time Smartwatch, Black

Podobné produkty
Vyberte si alternativu
Tento produkt má dopravu zdarma!

Objednávky po telefonu: +420 731 000 147 (Po - Pá 7:30 - 17:00 hod)

Hlídací pesKód zboží: K028489
Zavřít

Hlídací pes


Chytré hodinky Pebble Time Smartwatch s barevným e-ink displejem, se zabudovaným mikrofonem a intuitivním prostředím zobrazujícím denní události, tím se z hodinek Pebble Time stává celodenní společník. Na první pohled zaujme podsvícený barevný displej. U chytrých hodinek Pebble Time Smartwatch lze očekávat perfektní čitelnost za každých světelných podmínek. Obraz na displeji je stejný, jako u všech LCD displejů. Je stále vidět, a také platí, že čím více světla dopadá na displej, tím více je vidět.

S klesajícím osvětlením se čitelnost displeje snižuje a ve špatném světle pak musí přijít na pomoc aktivní podsvícení. Podsvícení se aktivuje gestem ruky podobně, jako Apple Watch, při otočení se rozsvítí celý displej. Na hodinkách Pebble Time vidíte obraz pořád. Displej je čitelný vždy a za všech okolností a ze všech úhlů. A především na slunci displej přímo exceluje

Pebble Time Smartwatch

Chytré hodinky Pebble Time Smartwatch, červené

Hodinky podporují 64 barev a díky nízké energetické náročnosti vydrží hodinky v provozu až kolem jednoho týdne. Oproti konkurentům s Android Wear je to jistě vítaná změna. Samozřejmostí je vodotěsnost a podpora notifikačních vibrací. Chytré hodinky Pebble Time vám umožňují udělat lépe více věcí. Hodinky pracují s iPhone a telefony s Androidem, většina aplikací je zdarma.

Současné aplikace pro Pebble jsou nadále podporovány a stejně tak se můžeme těšit na podporu iOS 8 a Android 4.0 a novějších zařízení. Těšit se můžeme i na široké portfolio výměnných náramků a možnost odpovídat na zprávy hlasem.

Hodinky Pebble Time Smartwatch

hodinky Pebble Time Smartwatch

Hodinky řeší trochu šalamounsky pokud spustíte-li nějakou aplikaci, takovou pro kterou už v hodinkách není místo, stáhne ji do hodinek přímo z telefonu. A přitom odstraní aplikaci, která byla nejdéle nepoužitá. Toto stažení trvá v průměru dvě vteřiny, nejde tedy o žádné výrazné zpomalení.

Většina aplikací na Apple Watch se spouští ještě o něco pomaleji. Aplikace na Pebble Watch, které jsou v hodinkách přítomny, se naopak spouštějí bez jakékoli prodlevy. Hodinky fungují coby operační paměť a přes Bluetooth připojený telefon zastává funkce odkládacího souboru na pevném disku pro nepotřebná data. Pebble Time již od počátku spouští všechny aplikace lokálně, a tedy ke svému chodu z velké části nepotřebují připojený telefon.

Ciferníky u Pebble Time Smartwatch jsou volně instalovatelné. Je tak jen a jen na vás, jakým způsobem vás hodinky budou informovat o čase. A také jejich množství je teoreticky neomezené.

Spárování přes Bluetooth je bez problémů, hodinky komunikují jak prostřednictvím klasického BT spojení (to používají pro přenos dat a instalaci aplikací), tak i současně prostřednictvím nízkoenergetického Bluetooth LE (ten je použit pro přenos notifikací). Toto řešení přispívá k velmi dobré výdrži hodinek, protože hodinky jsou neustále spojeny s telefonem prostřednictvím BT LE, které spotřebovává mnohem méně energie. Naprosto dokonale funguje opětovné spojení hodinek s telefonem v případě jejich odpojení například tehdy, když se vzdálíte z dosahu telefonu.

Vyměnitelný pásek

hodinky

Události jsou přehledně a chronologicky řazeny podle času, díky této funkci máte perfektní přehled o veškerém dění. Pebble Time díky zabudovaným senzorům a možnosti doinstalace aplikací třetích stran (např. Runtastic, Endomondo a dalších) umožňují sledování stavu fyzické aktivity a analýzu spánku nehledě na to, kde se právě nacházíte.

Hodinky Pebble Time mají velice zajímavou a plně aktivní aplikaci Pebble Health, která byla vyvinutá ve spolupráci se Stanfordskou univerzitou. Tato aplikace sleduje vaše denní aktivity a automaticky detekuje vaše spánkové fáze. Její bezproblémová integrace s časovou osou dělá vaše denní statistiky pohodlně přístupné. Hodinky Pebble Time jsou chytřejší volbou a zábavnější volbou pro život. Hodinky Pebble Time jsou historicky nejúspěšnějším projektem na Kickstarteru.

Vlastnosti:
- Barevný e-ink displej s LED podsvícením, kryt s tvrzeným sklem
- Stálé zobrazení času na displeji
- Oblé pouze 9,5 mm tlusté tělo přesně padnoucí na ruku
- Indikace událostí pomocí vibrací
- Výdrž na nabití až 7 hodin
- Voděodolnost 30M
- Zabudovaný mikrofon
- Možnost doinstalace aplikací třetích stran
- Pebble health, plně nativní aplikace na sledování aktivity
- Přehledné uživatelské prostředí zobrazující minulé, současné a budoucí události
- Možnost výběru mezi tisíci typů ciferníků doinstalovatelných z obchodu Pebble appstore
- Rozšíření funkcí hodinek instalací aplikací třetích stran z Pebble appstore (např. Runtastic, Endomondo, Evernote a dalších), rozlišení je 144 × 168 pixelů
- Podpora OS iOS8, Android 4.0 ICS a novějších
- Rozměry: 40,5 x 37,5 x 9,5 mm
- Hmotnost 42,5g
- Barva: Black / Černá
loader

Nenašli jste potřebné informace? Napište nám a my vám obratem odpovíme na e-mail.

Nebo nám zavolejte na +420 731 000 147 nebo napište na info@f-mobil.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace