Heuréka fb

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

Servis mobilních telefonů

Zajišťujeme komletní servis mobilních telefonů i tabletů. Opravy mobilů a tabletů provádíme na profesionální úrovni od mechanických poškození po softwarové závady.

V dnešní době je nejvíce prováděný servis u mobilních telefonů stejně jako u tabletů výměna LCD displeje nebo dotykové plochy pokud ji výrobce dodává. Mezi časté poruchy patří zpomalení rychlosti chodu operačního systému v mobilních telefonech. Zpomalení většinou způsobí velké množtví stažených aplikací do mobilu s OS Symbian, Android nebo Windows Phone.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu

Mobilní operátoři dříve prodávali mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil také takto blokovaný.. Kromě tohoto typu odblokování mobilů nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Provádíme tyto servisní práce

  • výměna krytů
  • výměna integrovaných baterií
  • výměna LCD
  • přehrání SW
  • záloha a kopírování kontaktů
  • čištění kapalinou zasažených přístrojů
  • čištění od nečistot jako je prach

Orientační ceny servisních prací

Výměna LCD 200 - 800 Kč
Odblokování telefonu (záleží na modelu) 200 - 500 Kč
Přehrání SW 250 - 500 Kč

Diagnostika závady

Záloha dat

200 Kč

Konzultace a odborné rady při nastavení nového i staršího mobilního telefonu s OS Android, Windows Phone, iOS, Mozilla a Symbian.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace