Heuréka fb

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

O nás

V oboru telekomunikací působíme již 10 let. Do roku 2013 jsme spolupracovali se společností T-Mobile, pak jsme se ale rozhodli jít vlastní cestou, pole působnosti rozšiřovat a aktivněji reagovat na poptávky stále náročnějších zákazníků…

Nakupovat u nás můžete na e-shopu (mimochodem jednom z nejlevnějších na trhu!), ale máme také spousty poboček po celé České republice, kterých neustále přibývá. Najdete nás například v Horažďovicích, Plzni, Teplicích, Olomouci a Praze. Snažíme se nabízet co nejširší sortiment, nicméně pokud u nás přesto nenajdete, co hledáte, rádi vám zboží objednáme a obratem jej pro vás připravíme.

Ti, kteří pro nás pracují, jsou mladí, energičtí a školení tak, aby vám za všech okolností dokázali poradit – ať už hledáte nový mobilní telefon, tablet, nebo cokoliv z příslušenství. Pomohou vám nejen na prodejnách, ale také na infolince, která je pro vás v provozu každý všední den.

Důležité také je, že stejně jako u nás narazíte na kvalitní personál, koupíte u nás jen kvalitní produkty. Veškeré nabízené mobilní telefony, tablety i ostatní zboží prodáváme totiž pouze s originálním softwarem určeným pro český a slovenský trh. Takže si ušetříte řadu problémů při užívání i případných reklamacích našeho zboží.

A co tedy nabízíme? Ve stručnosti – mobilní telefony všech cenových kategorií, od známých i méně rozšířených značek: Nokia, Sony, Samsung, LG, HTC, iPhone, Aligátor. Máme i chytré telefony Huawei, Microsoft, Acer, Lenovo nebo odolné mobily Evolveo a další. Pro každého se u nás najde něco. Za skvělé ceny a s profi přístupem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace