Heuréka fb

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

Příslušenství pro mobilní telefony Univerzální zavírací pouzdra Gigabyte

  • Značka
  • Barva
  • Hledání

Značka

Barva

Hledání

Univerzální zavírací pouzdra na mobil jsou velmi důmyslné kryty, většinou s otevíráním do boku. Jsou velmi vyhledávané a oblíbené pokud ještě nejsou (nebo naopak už nejsou) v nabídce pouzdra s otevíráním do boku na konkrétní model telefonu. Tyto zavírací obaly vyrábí více výrobců, a každý výrobce má jiný systém uchycení mobilního telefonu. Nejčastější způsob uchycení je nalepení telefonu dovnitř pouzdra. Pouzdra v sobě mají lepicí vrstvu, takže stačí strhnout ochrannou fólii a vlepit telefon do pouzdra. Obal přilne k mobilnímu telefonu během pár sekund.

Nalezeno 1 produktů:

U těchto pouzder vždy vybírejte pečlivě, podle velikosti, umístění fotoaparátu a podle tvaru Vašeho telefonu. Tyto pouzdra jsou vyráběny hlavně podle úhlopříčky displeje, tak vybírejte moudře a s rezervou. Pokud si nebudete jistí zda telefon bude pasovat do pouzdra, kontaktujte nás a my s Vámi vybereme správné pouzdro. Univerzální zavírací pouzdra můžete použít pro všechny hlavní značky mobilních telefonů - Samsung, Nokia, Huawei, Sony, Lenovo, HTC, LG, ale vyrábí se dokonce i pro méně známé značky telefonů - Zopo, Xiaomi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace