Heuréka fb

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

Příslušenství pro mobilní telefony Vodafone Cubot

  • Hledání

Hledání

SIM karty Vodafone jsou klíčové prvky každého mobilního telefonu. Pokud chcete volat, psát SMS / MMS nebo surfovat po internetu, potřebujete SIM kartu. Každá SIM karta je unikátní, na světě neexistují dvě stejné SIM karty. SIM karty jsou nejčastěji využívány v mobilních telefonech. Na SIM kartě je uloženo Vaše telefoní číslo, které si můžete přenést přendáním SIM karty do nového telefonu. SIM karty mají 3 velikosti, klasická SIM - mini SIM, menší micro SIM a nejmenší je nazývána nano SIM karty. Na SIM karty existují adaptéry a dají se i zmenšovat, u nás na kamených prodejnách tuto službu zákazníkům nabízíme.

Nalezeno 0 produktů:

Zvolenému filtru neodpovídají žádné produkty. Zkuste prosím zvolit jiná kritéria anebo filtr zrušit.

Na SIM karty lze také ukládat omezené množství kontaktů, většinou okolo 250 kontaktů, ale SIM karty starší více než 5 let mají menší paměť. Ukládání kontaktů na SIM kartu velmi ulehčuje život v případě změny telefonu. Pro bezpečí Vašich dat má každá SIM karta bezpečnostní PIN kód. Pokud 3x po sobě kód spletete PIN kód, nebude platný a místo toho bude SIM karta požadovat PUK1. Nabízíme SIM karty operátorů O2, T-mobile a Vodafone.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace