Mobilní telefony

Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy

Silikonové pouzdro JEKOD TPU Samsung i8190 Galaxy S III (S3) Mini černé

 • Katalogové číslo:
  6-ACPLJETPUX116
 • Dostupnost:
  Do 10ks
 • Naše cena bez DPH:
  107 Kč
 • Naše cena s DPH:
  130 Kč
 • Na splátky:

Silikonové pouzdro pro Samsung i8190 Galaxy S III (S3) Mini JEKOD TPU v černé barvě. Pouzdro či obal na mobil Jekod TPU pro Samsung i8190 Galaxy S III (S3) Mini je vyroben z kvalitního a především pevného silikonu, který zaručuje odolnost a vysokou ochranu pro váš mobilní telefon. Silikonové pouzdro na mobil Samsung i8190 Galaxy S III (S3) Mini skvěle drží na přístroji a maximálně kryje povrch telefonu. Obal Jekod zaručí skvělý vzhled vašeho telefonu na dlouhou dobu.

Obal JEKOD TPU Samsung i8190 Galaxy S III (S3) Mini černý - silikonové pouzdro

Jekod TPU je značkové pružné silikonové pouzdro, které chrání telefon před oděrkami a nárazy. Přesně sedí na daný typ telefonu.

Obal, lidově futrál je velmi příjemný na omak. Zabraňuje nepříjemnému klouzání telefonu.

Silikonové pouzdro Jekod nijak nezakrývá tlačítka, ale ani nabíjecí a sluchátkové konektory. Mobilní telefon můžete tedy ovládat a obsluhovat aniž byste jej museli z pouzdra vyjmout.

Vřele tento produkt doporučujeme ke kvalitní ochraně vašeho mobilního telefonu.

V balení pouzdra Jekod navíc najdete i vysoce kvalitní statickou ochrannou fólii na displej mobilního telefonu spolu s hadříkem z mikrovlákna.

Obsah balení:
Silikonové pouzdro a obal na mobil Samsung i8190 Galaxy S III (S3) Mini JEKOD TPU, statická ochranná folie na displej mobilního telefonu

Souvisejí zboží
Technické parametry

Tvrdé ochranné pouzdro JEKOD Super Cool Samsung i8190 Galaxy SIII Mini červené

Tvrdé ochranné pouzdro JEKOD Super Cool Samsung i8190 Galaxy SIII Mini červené

Tvrdé ochranné pouzdro JEKOD Super Cool Samsung i8190 Galaxy SIII Mini červené od firmy JEKOD. Obal na mobil JEKOD Super Cool skvěle drží na zadní části vašeho mobilu Samsung i8190 Galaxy SIII Mini a skvěle kopíruje tvar vašeho mobilního telefonu. Hard Cover obal je vyrobeno z tenkého pevného plastu, který dobře přilne a nezvětšuje plochu mobilu Samsung i8190 Galaxy SIII Mini. Pouzdro na mobil ochrání skvěle váš mobilní telefon, o který se již nebudete muset tolik strachovat.
Tvrdé pouzdro JEKOD Super Cool Samsung i8190 Galaxy SIII Mini černé

Tvrdé pouzdro JEKOD Super Cool Samsung i8190 Galaxy SIII Mini černé

Tvrdé pouzdro JEKOD Super Cool Samsung i8190 Galaxy SIII Mini černé od firmy JEKOD. Obal na mobil JEKOD Super Cool skvěle drží na zadní části vašeho mobilu Samsung i8190 Galaxy SIII Mini a skvěle kopíruje tvar vašeho mobilního telefonu. Hard Cover obal je vyrobeno z tenkého pevného plastu, který dobře přilne a nezvětšuje plochu mobilu Samsung i8190 Galaxy SIII Mini. Pouzdro na mobil ochrání skvěle váš mobilní telefon, o který se již nebudete muset tolik strachovat.
Silikonové ochranné pouzdro JEKOD TPU Samsung i8190 Galaxy SIII ( S3 ) Mini bílé

Silikonové ochranné pouzdro JEKOD TPU Samsung i8190 Galaxy SIII ( S3 ) Mini bílé

Silikonové ochranné pouzdro JEKOD TPU Samsung i8190 Galaxy SIII ( S3 ) Mini bílé je vyroben z kvalitního a především pevného silikonu, který zaručuje odolnost a vysokou ochranu pro váš mobilní telefon. Silikonové pouzdro na mobil Samsung i8190 Galaxy SIII Mini bílé skvěle drží na přístroji a maximálně kryje povrch telefonu. Obal Jekod zaručí skvělý vzhled vašeho telefonu na dlouhou dobu.

Pouzdro JEKOD Super Cool Samsung i8190 Galaxy SIII Mini hnědé

Pouzdro JEKOD Super Cool Samsung i8190 Galaxy SIII Mini hnědé

Tvrdé ochranné pouzdro JEKOD Super Cool Samsung i8190 Galaxy SIII Mini hnědé od firmy JEKOD. Obal na mobil JEKOD Super Cool skvěle drží na zadní části vašeho mobilu Samsung i8190 Galaxy SIII Mini a skvěle kopíruje tvar vašeho mobilního telefonu. Hard Cover obal je vyrobeno z tenkého pevného plastu, který dobře přilne a nezvětšuje plochu mobilu Samsung i8190 Galaxy SIII Mini. Pouzdro na mobil ochrání skvěle váš mobilní telefon, o který se již nebudete muset tolik strachovat.
Zavírací kryt s flipem EFC-1M7FWE pro Samsung Galaxy S III mini (i8190) White

Zavírací kryt s flipem EFC-1M7FWE pro Samsung Galaxy S III mini (i8190) White

Zavírací kryt s flipem EFC-1M7FWE pro Samsung Galaxy S III mini (i8190) White poskytuje výbornou ochranu vašeho telefonu. Skvělý originální zavírací kryt s flipem EFC-1M7FWE pro mobilní telefon Samsung Galaxy S III mini (i8190) v barvě White kombinuje originální zadní kryt a překlopnou část, která chrání displej. Váš telefon Samsung Galaxy S III mini (i8190) bude nyní v bezpečí se zavíracím krytem s flipem EFC-1M7FWE.
Pouzdro na mobil JEKOD Shiny Samsung i8190 Galaxy S3 mini White (bílý)

Pouzdro na mobil JEKOD Shiny Samsung i8190 Galaxy S3 mini White (bílý)

Barevné plastové pouzdro na mobil Samsung i8190 Galaxy S3 mini v leskle bílé barvě značky JEKOD. Hard Cover ochranné pouzdro je vyrobeno z tenkého pevného plastu, který dobře přilne a nezvětšuje plochu mobilu Samsung i8190 Galaxy S3 mini. Ochranné pouzdro na mobil JEKOD Shiny skvěle drží na zadní části vašeho mobilu Samsung i8190 Galaxy S3 mini a skvěle kopíruje tvar vašeho mobilního telefonu. Pouzdro na mobil ochrání skvěle váš mobilní telefon, o který se již nebudete muset tolik strachovat.

Silikonové pouzdro K6 FLEX TPU Samsung Galaxy S III mini červené B8464FTP08 (Blister)

Silikonové pouzdro K6 FLEX TPU Samsung Galaxy S III mini červené B8464FTP08 (Blister)

Ochranné silikonové pouzdro (obal, futrál, kryt) KSix Flex pro Samsung Galaxy S III mini je vyráběno z tvrzeného, ale pružného silikonu, který je velmi příjemný na omak. Ochranné silikonové pouzdro pro Samsung Galaxy S III mini K6 Flex TPU dokonale sedne na váš telefon a nezakrývá žádné konektory ani tlačítka. Ochranné silikonové pouzdro pro Samsung Galaxy S III mini K6 FLEX TPU ochrání váš telefon před škrábanci a oděrkami.
Ochranná folie Screen protector CELLY pro displej Samsung Galaxy S3 Mini i8190 , 2ks lesklý

Ochranná folie Screen protector CELLY pro displej Samsung Galaxy S3 Mini i8190 , 2ks lesklý

Ochranná folie Screen protector CELLY pro displej Samsung Galaxy S3 Mini i8190 , 2ks lesklý. CELLY screen protector spolehlivě ochrání displej vašeho mobilního telefonu Samsung Galaxy SIII i8190 před mechanickým poškozením, prachem, mastnotou a jinými nečistotami. Screen protector CELLY pro Samsung Galaxy S3 Mini i8190 vyniká antireflexní a antistatickou vrstvou, nepoškrábe se a nejsou na něm vidět otisky prstů. Při aplikaci na displej nevznikají vzduchové bubliny. Zároveň zlepšuje odezvu displeje a snižuje o 90% UV záření způsobené odrazem světla od displeje, čímž chrání Váš zrak. Screen protector CELLY pro Samsung Galaxy S3 Mini i8190 je omyvatelný a může se použít opakovaně. Součástí balení je umělohmotná stěrka a hadřík pro bezproblémové nalepení na displej telefonu.
Samsung Galaxy S III Mini i8190 Sapphire Black NFC

Samsung Galaxy S III Mini i8190 Sapphire Black NFC

Malý bráška vlajkové lodi Samsungu Galaxy S III, to je Samsung i8190 Galaxy S III Mini s podporou NFC. Telefon Samsung i8190 Galaxy S III Mini ohromí velkou obrazovkou displeje, která je ideální pro prohlížení fotek, surfování na webu nebo šmejdění po Vašich oblíbených sociálních sítích. Samsung i8190 Galaxy S III Mini Vás na první pohled získá oblým designem, který vypadá zkrátka skvěle. Štíhlé linie a nízká tloušťka tohoto mobilního telefonu zaručují pohodlné používání i přenášení.

Kožené pouzdro ForCell Deko Orange pro Samsung i8190 S3mini , S7560 Trend

Kožené pouzdro ForCell Deko Orange pro Samsung i8190 S3mini , S7560 Trend

Kožené pouzdro ForCell Deko Orange pro Samsung i8190 S3mini , S7560 Trend je velikostí přizpůsobeno na míru těchto telefonů a dalších s podobnými rozměry. Kožené pouzdro ForCell Deko Orange pro Samsung i8190 S3mini , S7560 Trend je vyráběno z kvalitní technické kůže, která zajišťuje atraktivní vzhled pouzdra. Zavírání pouzdra je řešeno pomocí pásku se suchým zipem, který zároveň usnadňuje vyndavání telefonu z koženého pouzdra ForCell Deko Orange pro Samsung i8190 S3mini , S7560 Trend
Silikonové pouzdro K6 FLEX TPU Samsung Galaxy S3 mini i8190 tmavě modré B8464FTP07 (Blister)

Silikonové pouzdro K6 FLEX TPU Samsung Galaxy S3 mini i8190 tmavě modré B8464FTP07 (Blister)

Ochranné silikonové pouzdro (obal, futrál, kryt) KSix Flex pro Samsung Galaxy S3 mini i8190 je vyráběno z tvrzeného, ale pružného silikonu, který je velmi příjemný na omak. Ochranné silikonové pouzdro pro Samsung Galaxy S3 mini i8190 K6 Flex TPU dokonale sedne na váš telefon a nezakrývá žádné konektory ani tlačítka. Ochranné silikonové pouzdro pro Samsung Galaxy S3 mini i8190 K6 FLEX TPU ochrání váš telefon před škrábanci a oděrkami.
Samsung i8190 Galaxy S III Mini Metallic Blue

Samsung i8190 Galaxy S III Mini Metallic Blue

Malý bráška vlajkové lodi Samsungu Galaxy S III, to je Samsung i8190 Galaxy S III Mini Metallic Blue. Telefon Samsung i8190 Galaxy S III Mini Metallic Blue ohromí velkou obrazovkou displeje, která je ideální pro prohlížení fotek, surfování na webu nebo šmejdění po Vašich oblíbených sociálních sítích. Samsung i8190 Galaxy S III Mini Metallic Blue Vás na první pohled získá oblým designem, který vypadá zkrátka skvěle. Štíhlé linie a nízká tloušťka tohoto mobilního telefonu zaručují pohodlné používání i přenášení.

Silikonové pouzdro K6 FLEX TPU Samsung Galaxy S III mini i8190 čiré-fialové B8464FTP04 (Blister)

Silikonové pouzdro K6 FLEX TPU Samsung Galaxy S III mini i8190 čiré-fialové B8464FTP04 (Blister)

Ochranné silikonové pouzdro (obal, futrál, kryt) KSix Flex pro Samsung Galaxy S III mini i8190 je vyráběno z tvrzeného, ale pružného silikonu, který je velmi příjemný na omak. Ochranné silikonové pouzdro pro Samsung Galaxy S III mini i8190 K6 Flex TPU dokonale sedne na váš telefon a nezakrývá žádné konektory ani tlačítka. Ochranné silikonové pouzdro pro Samsung Galaxy S III mini i8190 K6 FLEX TPU ochrání váš telefon před škrábanci a oděrkami.
Samsung i8190 Galaxy S III Mini NFC Garnet Red

Samsung i8190 Galaxy S III Mini NFC Garnet Red

Malý bráška vlajkové lodi Samsungu Galaxy S III, to je Samsung i8190 Galaxy S III Mini s podporou NFC v barvě Garnet Red. Telefon Samsung i8190 Galaxy S III Mini Garnet Red ohromí velkou obrazovkou displeje, která je ideální pro prohlížení fotek, surfování na webu nebo šmejdění po Vašich oblíbených sociálních sítích. Samsung i8190 Galaxy S III Mini Garnet Red Vás na první pohled získá oblým designem, který vypadá zkrátka skvěle. Štíhlé linie a nízká tloušťka tohoto mobilního telefonu zaručují pohodlné používání i přenášení.
Screenprotector JEKOD ochranná folie na displej Samsung i8190 Galaxy S III Mini

Screenprotector JEKOD ochranná folie na displej Samsung i8190 Galaxy S III Mini

Screenprotector JEKOD ochranná folie na displej Samsung i8190 Galaxy S III Mini. Skvělá ochranná folie na displej mobilního telefonu od firmy JEKOD. Folie chrání displej telefonu proti oděrkám a poškrábání. Screenprotector na displej ochrání maximálně váš mobilní telefon a prodlouží jeho původní vzhled. Balení obsahuje 1ks ochranné folie a hadřík na očištění displeje.


 
E-Shop Horažďovice

mobil: 604 611 300 pevná: 376 382 008 email: info@f-mobil.cz

F-mobil prodejna Horažďovice

Skladem vybrané zboží. Ceny na obchodu se liší.

Prodejna Plzeň - Olympia

mobil: 737 470 658     email: plzen@f-mobil.cz

Prodejna Plzeň, partnerská prodejna Air Telecom a Ufon

Skladem vybrané zboží. Ceny na obchodu se liší.

OZ  AirTelecom / U:fon

CZ a SK distribuce
Mobilní telefony na splátky
Chcete-li být informováni o novinkách, slevách a akčních nabídkách, zaregistrujte u nás Vaši emailovou adresu
Jste spokojeni s našimi službami? Chcete nás doporučit Vašim známým? Není nic jednoduššího než nás doporučit

Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.